Co odróżnia nasz zakład od innych?

Dlaczego warto nas wybrać?

1. Specjalizacja w produkcji protez kończyn górnych i dolnych.

Zakład zatrudnia 7 pracowników z wykształceniem technik ortopeda i 3 mechaników ortopedów. Łącznie Zakład zatrudnia  12 osób, które każdego dnia wykonują swoją pracę z pasją.
Kapitał ludzki to największa siła Rzeszowskich Zakładów Ortopedycznych.

2. Stosujemy technologię, która dopasowuje protezy do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który wyróżnia spośród innych zakładów Lasar Posture. Stosujemy najnowszą technologię. Łączymy doświadczenie z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Technicy Rzeszowskich Zakładów Ortopedycznych biorą udział w licznych szkoleniach w celu podnoszenia swoich kwalifikacji.
Dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności nasi technicy ortopedzi są uznawani za wybitnych specjalistów o czym świadczą zadowoleni pacjenci, którzy przyjeżdżają do Rzeszowa z różnych stron Polski.

3. Organizujemy różnego rodzaju imprezy sportowe.

4. Doradzamy źródła finansowania, aby pacjent nie angażował swoich środków finansowych lub kierujemy pacjentem tak, aby szybko odzyskał poniesione koszty.

5. W szczególnych przypadkach oferujemy wizytę technika ortopedy w domu pacjenta.

6. Tworzymy zespół osób życzliwych pacjentowi.

Wszystkim pacjentom, nawet tym, którzy wykonali protezę w innym zakładzie oferujemy bezpłatne badanie biomechanicznego ustawienia protezy oraz bezpłatne konsultacje. Uważamy, że konkurencja podnosi jakość usługi dlatego jako jedni z niewielu zakładów na życzenie pacjenta podajemy adresy konkurencji, natomiast konkurencja jakoś nigdy o nas nie słyszała.

7. Przeprowadzamy bezpłatne szkolenia i wykłady dla studentów kierunków medycznych.

8. Na życzenie pacjenta wykonujemy protezę wodoodporną, w której można pływać w basenie, brać prysznic, itp.

9. Nasz najstarszy pacjent ma 93 lata i samodzielnie chodzi. Młodzi tak jak Kamil zdobywają szczyty w górach, Olaf, Dawid i Igor pływają w basenie.

10. Życzliwość stawiamy na 1 miejscu.

Ponad 400 zadowolonych pacjentów rocznie

Nie Trać więcej czasu. Skontaktuj się już dziś

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz się z nami skontaktować, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej, jak to możliwe.